Inspiracje

Unit Miglionico NT nagrodzony na targach Krakdent 2024!

Unit Miglionico NT nagrodzony na Krakdent 2024

Nasza firma Dental Expert została uhonorowana Medalem Najwyższej Jakości na targach Krakdent 2024 za unit stomatologiczny Miglionico NT.

Dental Expert i Miglionico na czele innowacji w stomatologii

Jesteśmy niezmiernie dumni i podekscytowani ogłoszeniem, że zostaliśmy uhonorowani Medalem Najwyższej Jakości na tegorocznych targach Krakdent 2024! Nasz flagowy produkt – unit stomatologiczny Miglionico NT został wyróżniony w kategorii „Sprzęt, aparatura diagnostyczno-zabiegowa oraz instrumentarium stomatologiczne”, co stanowi dla nas ogromne potwierdzenie wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów.

Tegoroczna edycja Krakdent 2024 była dla nas niezwykle inspirującym i owocnym wydarzeniem, podczas którego mieliśmy okazję dzielić się naszymi najnowszymi rozwiązaniami z lekarzami stomatologami z całego kraju. Widząc zainteresowanie i entuzjazm naszych klientów wobec oferowanych przez nas unitów Miglionico, czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych produktów i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla branży stomatologicznej.

Medal Najwyższej Jakości dla unitu stomatologicznego Miglionico NT jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale również potwierdzeniem naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszych możliwych rozwiązań dla naszych klientów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w tym – przede wszystkim – naszemu partnerowi, firmie Miglionico, jury targów Krakdent oraz wszystkim naszym lojalnym klientom, którzy wybierają nasze produkty.

Miglionico NT: Unit stomatologiczny nowej generacji

Unity stomatologiczne Miglionico NT to połączenie innowacyjnych technologii, nowoczesnych funkcji i doskonałego, włoskiego designu, które przynoszą wyjątkowe korzyści dla lekarzy stomatologów oraz ich pacjentów. To, co wyróżnia model NT na tle innych, konkurencyjnych konstrukcji to przede wszystkim:

Innowacyjne funkcje nagrodzonego unitu Miglionico NT

 1. Panel lekarza z możliwością instalacji aż do 6 instrumentów ze światłem: w tym dmuchawką MiniBright 6F firmy Luzzani oraz niezawodnym mikrosilnikiem BienAir MX2.
 2. Długie rękawy zasięgu do 102 cm: Zasięg rękawów w nowych unitach Miglionico to nawet 102 cm* zasięgu od wiertła do brzegu panelu lekarza (*w zależności od użytej końcówki), co jest niezwykle istotne podczas precyzyjnych zabiegów.
 3. Duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy: O przekątnej 7 cali, zapewnia czytelność i intuicyjną obsługę, ułatwiając pracę nawet w intensywnych warunkach. Co ważne – wyświetlacz w modelu NT pokryty jest dodatkową warstwą szkła, co znacznie ułatwia zachowanie odpowiedniej higieny i chroni ekran dotykowy przed środkami czyszczącymi
 4. Programowalne pamięci ustawienia fotela: Daje możliwość szybkiego dostosowania do indywidualnych preferencji użytkownika oraz jego pacjentów.
 5. Misa spluwaczki odchylana aż o 270°: zwiększony zakres obrotu misy spluwaczki daje jeszcze większy komfort pacjentom i pomaga zachować higieniczne warunki pracy.
 6. Regulowany zagłowek w dwóch płaszczyznach: Miękki i duży, regulowany w 2 płaszczyznach, zapewniający maksymalny komfort dla każdego pacjenta.
 7. Bezprzewodowy, wielofunkcyjny sterownik nożny: Zapewnia swobodę ruchu i precyzję sterowania, co jest kluczowe podczas wykonywania skomplikowanych zabiegów.
 8. Opatentowane funkcje Syncro2: Zapewniają optymalne wsparcie dla pacjenta, zmniejszając wysokość oparcia podczas rozkładania fotela.
 9. Opatentowany system prowadzenia rękawa: Z wychylanym ramieniem na boki, to dodatkowa wygoda i swoboda ruchu podczas pracy.
 10. Funkcje Endo/Chirurgia: Mikrosilnik oraz wbudowany fizjodyspenser (opcja Chirurgia* w pakiecie z silnikiem MX2), zwiększają funkcjonalność i wszechstronność jednostki stomatologicznej. Z unitem NT możesz wykonywać zarówno zabiegi endodontyczne jak i chirurgiczne – jak chociażby zabieg wszczepienia implantów zębowych bez potrzeby użycia dodatkowych urządzeń!
 11. Zawór proporcjonalny turbiny: Progresywne sterowanie pedałem obrotami turbiny zapewnia płynną regulację mocy i precyzję podczas zabiegów.
 12. Opatentowane ustawienie wysokości oparcia fotela: Dostępne w standardowym oparciu fotela, zapewniające komfort i wsparcie dla pacjenta w każdym położeniu.

Ta lista oczywiście nie wyczerpuje wszystkich zalet unitu Miglionico NT, ale mam nadzieję, że daje wam obraz, dlaczego został on nagrodzony na targach Krakdent 2024.

Dental Expert i Miglionico – Partnerzy zaufania dla stomatologów

Otrzymanie Medalu Najwyższej Jakości dla unitu stomatologicznego Miglionico NT na targach Krakdent jest dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także motywacją do dalszego doskonalenia i tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży stomatologicznej. Jesteśmy wdzięczni za uznanie, które otrzymaliśmy od jury targów oraz za wsparcie i zaufanie naszych klientów.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach oraz naszemu partnerowi – firmie Miglionico, za nieustanne dążenie do doskonałości przy produkcji unitów stomatologicznych. Czekamy na Was na kolejnych targach i obiecujemy dalszy rozwój i innowacje w dziedzinie stomatologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o unitach stomatologicznych Miglionico, a także innym sprzęcie dostępnym w naszej ofercie. Zapraszamy również do śledzenia naszych Social Mediów gdzie znajdziecie bieżące informacje o kolejnych innowacyjnych projektach i dzielenia się z nami Waszymi opiniami i sugestiami.

Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Zespół Dental Expert