Dental Expert. Kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych.

Dental Expert to marka, którą tworzymy z myślą o Twoim gabinecie - funkcjonalnym, nowoczesnym, przyjaznym pacjentom. Powierzyć nam gabinet stomatologiczny, to oddać go w ręce zdolnych i doświadczonych pasjonatów - bo o sprzęcie stomatologicznym wiemy wszystko. Zdobyta przez nas wiedza w serwisowaniu praktycznie każdego rodzaju urządzeń dostępnych w gabinetach stomatologicznych pozwala nam teraz oferować sprzęt, który zadowala swoją jakością nawet najbardziej wymagających stomatologów.


Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie sprzętu stomatologicznego pomogło nam wyselekcjonować spośród aktualnie dostępnych na rynku urządzeń te, które są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom w gabinetach stomatologicznych. W taki oto sposób zostaliśmy bezpośrednim importerem włoskich unitów stomatologicznych Miglionico, autoklawów oraz linii urządzeń do sterylizacji marki Tecno-Gaz - jednego z liderów w branży na runku światowym, a także niemieckich autoklawów zasłużonej firmy MELAG.

Poznaj zespół Dental Expert

Mirosław Bruliński

Manager / unity, autoklawy, RTG

+48 692 600 692


Beata Jankowska

Kierownik sprzedaży

+48 692 600 696


Jarosław Zalewski

Obrazowanie, serwis elektroniki

+48 692 800 692


Łukasz Milewski

Serwis unitów i autoklawów

+48 692 600 369


Historia naszej firmy

 • Rok 2014Początek firmy Dental Expert.

  2014 - to rok, w którym rozpoczyna się nasza historia. Spora nisza na rynku profesjonalnych serwisów sprzętu stomatologicznego, oraz zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie i uznanie w tej branży - to główne powody dla których Mirosław Bruliński decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności. Na rynku pojawia się więc firma Dental Expert.
 • Przełom 2014-2015Pierwsze miesiące działalności.

  W początkowym okresie firma Dental Expert to przede wszystkim serwis sprzętu stomatologicznego - to w czym właściciel - Mirosław Bruliński jest specjalistą i jednocześnie pasjonatem.
  Profesjonalizm i rzetelność wykonywanej pracy - to cechy, którymi będziemy kierować się od samego początku naszej pracy.
  Zdobywane - dzięki temu - systematycznie przez Dental Expert spore zaufanie gabinetów stomatologicznych w rejonie Podlasia, Warmii i Mazur oraz części Mazowsza pozwala naszej firmie "rozwijać skrzydła".
  Zatrudniamy pierwszych pracowników aby jeszcze bardziej ulepszać jakość naszych usług.
 • Początek roku 2015Rozwijamy się - Nasza pierwsza siedziba...

  Rok 2015 - to rok w którym jako zespół Dental Expert robimy spory krok naprzód. Krok, który ma zaowocować znacznym usprawnieniem procesów logistycznych, większym zakresem oferowanych usług oraz znaczącą poprawą kwestii "wizerunkowych" firmy. Początek 2015 roku przynosi powiem przeprowadzkę do nowej lokalizacji - otwieramy nasz pierwszy salon sprzedaży przy ulicy Wiejskiej w Łomży.
 • I kwartał 2015...oraz pierwsi Partnerzy.

  Dental Expert zostaje partnerem zasłużonej na Polskim rynku firmy Makromed - producentem unitów stomatologicznych Certus oraz Exima.
  Rozpoczynamy również współpracę z firmą Biomedix - Autoryzowanym dystrybutorem firmy Acteon Satelec.
  Dzięki temu powiększamy ofertę dystrybucyjną o pełną paletę urządzeń do obrazowania cyfrowego znanej i renomowanej firmy Acteon Satelec - Aparaty RTG, czujniki RVG (Radiowizjografie) oraz skanery, kamery wewnątrzustne.
 • 2021Współpraca z liderami: Tecno-Gaz.

  Ogrom pracy włożony w początkowy etap naszej działalności zaczyna owocować.
  Zdobywane rzetelną pracą zaufanie i pozytywne opinie wśród zarówno - naszych Klientów jak i Partnerów biznesowych zostają zauważone przez uznane w branży marki: Tecno-Gaz- włoskiego producenta autoklawów i urządzeń do sterylizacji. Jednego ze światowych liderów branży.
  Zostajemy bezpośrednim importerem marki Tecno-Gaz.
  Nasza oferta poszerza się o kolejne, świetnej jakości urządzenia dla stomatologii.
 • Koniec 2015Współpraca z liderami: Miglionico.

  Tak owocny dla nas rok 2015 kończył się kolejną, obiecującą współpracą.
  Bycie partnerem biznesowym tak dużej i znanej marki jaką jest Tecno-Gaz nie przechodzi bez echa.
  Naszym kolejnym celem i krokiem było znalezienie marki ceniącej sobie jakość i profesjonalizm równie wysoko jak my.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej