Witamy na naszym sklepie internetowym Dental Expert!

Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń dla stomatologii pozwoliło nam wyselekcjonować dla Państwa profesjonalny sprzęt stomatologiczny o sprawdzonej, wysokiej jakości oraz odpowiednich, nowoczesnych funkcjonalnościach, co – mamy nadzieję – pozwoli Państwu na bezproblemową, przyjemną i owocną pracę, a pacjentom na pełną satysfakcję oraz wygodę podczas leczenia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu!

Salon sprzedaży Dental Expert

Kilka słów o nas...

Dental Expert - czyli kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych.

Dental Expert to marka, którą tworzymy z myślą o Twoim gabinecie - funkcjonalnym, nowoczesnym, przyjaznym pacjentom. Powierzyć nam gabinet stomatologiczny, to oddać go w ręce zdolnych i doświadczonych pasjonatów - bo o sprzęcie stomatologicznym wiemy wszystko. Zdobyta przez nas wiedza w serwisowaniu praktycznie każdego rodzaju urządzeń dostępnych w gabinetach stomatologicznych pozwala nam teraz oferować sprzęt, który zadowala swoją jakością nawet najbardziej wymagających stomatologów.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie sprzętu stomatologicznego pomogło nam wyselekcjonować spośród aktualnie dostępnych na rynku urządzeń te, które są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom w gabinetach stomatologicznych. W taki oto sposób zostaliśmy bezpośrednim importerem włoskich unitów stomatologicznych Miglionico, autoklawów oraz linii urządzeń do sterylizacji marki Tecno-Gaz - jednego z liderów w branży na runku światowym, a także niemieckich autoklawów popularnej firmy MELAG.