Witamy na naszym sklepie internetowym Dental Expert!

Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń dla stomatologii pozwoliło nam wyselekcjonować dla Państwa profesjonalny sprzęt stomatologiczny o sprawdzonej, wysokiej jakości oraz odpowiednich, nowoczesnych funkcjonalnościach, co – mamy nadzieję – pozwoli Państwu na bezproblemową, przyjemną i owocną pracę, a pacjentom na pełną satysfakcję oraz wygodę podczas leczenia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu!

Mirosław Bruliński
Właściciel

inż. Mirosław Bruliński

Dental Expert

Kilka słów o nas...

Dental Expert - czyli kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych.

Dental Expert to marka, którą tworzymy z myślą o Twoim gabinecie - funkcjonalnym, nowoczesnym, przyjaznym pacjentom. Powierzyć nam gabinet stomatologiczny, to oddać go w ręce zdolnych i doświadczonych pasjonatów - bo o sprzęcie stomatologicznym wiemy wszystko. Zdobyta przez nas wiedza w serwisowaniu praktycznie każdego rodzaju urządzeń dostępnych w gabinetach stomatologicznych pozwala nam teraz oferować sprzęt, który zadowala swoją jakością nawet najbardziej wymagających stomatologów.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie sprzętu stomatologicznego pomogło nam wyselekcjonować spośród aktualnie dostępnych na rynku urządzeń te, które są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom w gabinetach stomatologicznych. W taki oto sposób zostaliśmy bezpośrednim importerem włoskich unitów stomatologicznych Miglionico, autoklawów oraz linii urządzeń do sterylizacji marki Tecno-Gaz - jednego z liderów w branży na runku światowym, a także niemieckich autoklawów zasłużonej firmy MELAG.

Salon sprzedaży Dental Expert w Łomży
Serwis elektroniki precyzyjnej

Historia rozwoju naszej firmy...

2014

Początek firmy Dental Expert.

2014 - to rok, w którym rozpoczyna się nasza historia. Spora nisza na rynku profesjonalnych serwisów sprzętu stomatologicznego, oraz zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie i uznanie w tej branży - to główne powody dla których Mirosław Bruliński decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności.
Na rynku pojawia się więc firma Dental Expert.
Przełom 2014-2015

Pierwsze miesiące działalności.

W początkowym okresie firma Dental Expert to przede wszystkim serwis sprzętu stomatologicznego - to w czym właściciel - Mirosław Bruliński jest specjalistą i jednocześnie pasjonatem.
Profesjonalizm i rzetelność wykonywanej pracy - to cechy, którymi będziemy kierować się od samego początku naszej pracy.
Zdobywane - dzięki temu - systematycznie przez Dental Expert spore zaufanie gabinetów stomatologicznych w rejonie Podlasia, Warmii i Mazur oraz części Mazowsza pozwala naszej firmie ``rozwijać skrzydła``.
Zatrudniamy pierwszych pracowników aby jeszcze bardziej ulepszać jakość naszych usług.
Początek roku 2015

Rozwijamy się - Nasza pierwsza siedziba.

Rok 2015 - to rok w którym jako zespół Dental Expert robimy spory krok naprzód. Krok, który ma zaowocować znacznym usprawnieniem procesów logistycznych, większym zakresem oferowanych usług oraz znaczącą poprawą kwestii ``wizerunkowych`` firmy. Początek 2015 roku przynosi powiem przeprowadzkę do nowej lokalizacji - otwieramy nasz pierwszy salon sprzedaży przy ulicy Wiejskiej w Łomży.
II kwartał 2015

Pierwsi Partnerzy Dental Expert.

Dental Expert zostaje partnerem zasłużonej na Polskim rynku firmy Makromed - producentem unitów stomatologicznych Certus oraz Exima.
Rozpoczynamy również współpracę z firmą Biomedix - Autoryzowanym dystrybutorem firmy Acteon Satelec.
Dzięki temu powiększamy ofertę dystrybucyjną o pełną paletę urządzeń do obrazowania cyfrowego znanej i renomowanej firmy Acteon Satelec - Aparaty RTG, czujniki RVG (Radiowizjografie) oraz skanery, kamery wewnątrzustne.
III kwartał 2015

Współpraca z liderami: Tecno-Gaz

Ogrom pracy włożony w początkowy etap naszej działalności zaczyna owocować.
Zdobywane rzetelną pracą zaufanie i pozytywne opinie wśród zarówno - naszych Klientów jak i Partnerów biznesowych zostają zauważone przez uznane w branży marki: Tecno-Gaz- włoskiego producenta autoklawów i urządzeń do sterylizacji. Jednego ze światowych liderów branży.
Zostajemy bezpośrednim importerem marki Tecno-Gaz.
Nasza oferta poszerza się o kolejne, świetnej jakości urządzenia dla stomatologii.
Koniec 2015 roku

Współpraca z liderami: Miglionico

Tak owocny dla nas rok 2015 kończył się kolejną, obiecującą współpracą.
Bycie partnerem biznesowym tak dużej i znanej marki jaką jest Tecno-Gaz nie przechodzi bez echa.
Naszym kolejnym celem i krokiem było znalezienie marki ceniącej sobie jakość i profesjonalizm równie wysoko jak my.
Nasza praca oraz wykwalifikowany personel zostają docenione przez uznaną na Europejskim rynku firmę Miglionico - włoskiego producenta unitów stomatologicznych. Firma Miglionico podobnie jak my najwyższy nacisk kładzie na jakość pracy i oferowanych produktów, dzięki czemu nasza współpraca do dnia dzisiejszego układa się bardzo dobrze, co owocuje w każdym kolejnym roku rekordami sprzedaży unitów Miglionico na naszym, polskim rynku.