OKIEM EXPERTA

Unit LUX DL 210 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Możliwość konfiguracji
- Dobrą cenę

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

DIPLOMAT LUX 210 to unit stomatologiczny z dolnym prowadzeniem rękawów, dostępny w wersji półstacjonarnej lub zawieszonej na fotelu.

Diplomat LUX DL 210

 
 
Na stoliku lekarza może znajdować się pięć instrumentów, z czego dwa to bezszczotkowe mikrosilniki serii DENSIM DX z możliwością sterylizacji, oraz regulowanym momentem obrotowym i funkcją autorewersu wykorzystywaną w trakcie zabiegów endodontycznych. Integralną część unitu stanowi blok spluwaczki w standardzie wyposażony w ślinociąg, a opcjonalnie wyposażony w system ssący. Sterowanie unitem odbywa się za pomocą klawiatury membranowej. Unit DIPLOMAT LUX DL210 można wyposażyć w elektroniczny regulator ilości wody sprayu końcówek stomatologicznych. Ponadto konstrukcja unitu umożliwia zabudowanie energobloku (przyłącza elektro-hydraulicznego) w podstawie fotela – dotyczy modeli foteli stomatologicznych: DE20 oraz DM20.

Stolik lekarza został przeznaczony na pięć narzędzi z czego cztery mogą stanowić narzędzia obrotowe. Na zamówienie dostępny jest elektroniczny system regulacji ilości wody chłodzącej, niezależny dla każdego narzędzia. Pantograficzne ramię stolika występuje w wersji standardowej oraz skrócone.

Unit stomatologiczny Diplomat DL210 dostępny jest w specjalnej wersji jezdnej z regulowaną wysokością stolika lekarza.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej