Unit DIPLOMAT Consul DC 310

OKIEM EXPERTA

Unit Consul DC 310 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Duże możliwości konfiguracji
- Ergonomię

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Unit stomatologiczny DIPLOMAT CONSUL 310 z górnym prowadzeniem rękawów w maksymalnej ilości pięciu sztuk, dostępny jest w wersji pół-stacjonarnej lub zawieszonej na fotelu stomatologicznym.

Diplomat Consul DC310

 
 
Pantograficzne ramię stolika lekarza wyposażone jest w blokadę mechaniczną lub elektropneumatyczną i umożliwia dogodne ustawienie stolika w czasie pracy.

Blok spluwaczki unitu wyposażono w obrotową misę, która na życzenie klienta może być odchylana automatycznie oraz którą można sterować za pomocą klawiatury stolika lekarza i panelu asysty.

Stolik lekarza z membranową lub dotykową klawiaturą może być wyposażony w pięć instrumentów w tym cztery rotacyjne ze światłem z opcją zamontowania dwóch bezszczotkowych mikrosilników serii DENSIM z możliwością sterylizacji oraz funkcją programowania momentu obrotowego i autorewersu wykorzystywaną przy zabiegach endodontycznych.

Ruchomy stolik asysty zamontowano na pantograficznym ramieniu z mechaniczną lub elektropneumatyczną blokadą. Na stoliku asysty można zainstalować aż pięć instrumentów: rękawy systemu ssącego, kamerę wewnątrzustną lampę polimeryzacyjną czy strzykawkę asysty.

Sterowanie funkcjami unitu odbywa się za pomocą foliowej lub dotykowej klawiatury umieszczonej na stoliku lekarza i panelu asysty. Na specjalne życzenie unit może być wyposażony w elektroniczny regulator wody sprayu końcówek stomatologicznych.

Stolik lekarza może być wyposażony w klawiaturę szklaną lub membranową, która zapewnia łatwy dostęp do menu i umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami unitu oraz fotela. Ruchomy ,,tray stolik“, wyposażony w dwie tace ze stali nierdzewnej, może być wykonany z plastiku lub stali nierdzewnej.

Monitor do zastosowań medycznych może stanowić część wyposażenia wszystkich unitów DIPLOMAT DENTAL.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej