Unit DIPLOMAT Consul DC 170

OKIEM EXPERTA

Unit Consul DC 170 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Niezawodność
- Funkcjonalność

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Unit DIPLOMAT CONSUL 170 występuje w wersji zawieszonej na fotelu, z górnym prowadzeniem rękawów. Unit DIPLOMAT CONSUL 170 ten można wyposażyć w pięć instrumentów znajdujących się na stoliku lekarza oraz w trzy instrumenty znajdujące się na panelu asysty.

Diplomat Consul DC 170

 
 
Sterowanie ergonomicznym stolikiem lekarza odbywa się za pomocą doskonale zorganizowanej klawiatury membranowej. Na zamówienie, pod stolikiem lekarza można zamontować dodatkową tackę ze stali nierdzewnej służącą do odkładania narzędzi, a także dodatkowe tray stoliki, obniżone lub proste, z jedną lub dwoma tackami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Ponadto DC170 oferuje dwie wersje bloku spluwaczki – z nieruchomą szklaną misą oraz ślinociągiem lub z wychylaną misą spluwaczki wraz z systemem ssącym. Prosta i niezawodna konstrukcja oraz najnowocześniejsza elektronika umożliwiają wykonywanie wszelkich standardowych zabiegów stomatologicznych, a symetryczny układ unitu umożliwia jego dostosowanie zarówno do potrzeb użytkownika praworęcznego, jak i leworęcznego.

Stolik Lekarza DC170. Na stoliku lekarza z membranową klawiaturą można zamontować maksymalnie pięć narzędzi z podświetleniem. Pod stolikiem można zainstalować „tray stolik” w jednym z dwóch rozmiarów, a na panelu negatoskop.

Blok Spluwaczki. Zarówno DC170 jak i DC180 można wyposażyć w ruchomą lub montowaną na stałe misę spluwaczki. Obie wersje są kompatybilne z panelem asysty występującym w wersji ze ślinociągiem lub sześcioma narzędziami.

gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej