OKIEM EXPERTA

Unit ADEPT DA 380 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Maksymalny komfort
- Wyjątkową ergonomię
- Najnowsze rozwiązania technologiczne

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Kolejny unit w klasie PREMIUM – DIPLOMAT ADEPT DA380, to alternatywa dla DA370 z górnym prowadzeniem rękawów. Unit DA380 to rozwiązanie dla stomatologów preferujących dolny system zawieszenia rękawów. Poza kwestią przyzwyczajenia, podkreślają oni, że takie rozwiązanie jest szczególnie ergonomiczne, gdy w czasie zabiegu pacjent leży, a lekarz znajduje się za jego głową. Rękawy są na tyle długie, że nie blokują ruchów operatora.

Diplomat Adept DA 380

 
 
Na stoliku lekarza nadal można zamontować aż sześć narzędzi w dowolnej konfiguracji, co pozwala na lepszą organizację pracy stomatologa. Standardowo na stoliku montowane są: strzykawko-dmuchawka Minimate 3F Luzzani, rękaw turbiny ze światłem oraz rękaw mikrosilnika DENSIM.

W górnej części stolika lekarza znajduje się wygodna taca do odkładania narzędzi – w DA370 taca znajduje się pod stolikiem. Ponadto stolik wyposażono w nowoczesny, 7-calowy wyświetlacz dotykowy, negatoskop, sterowanie blokadą pantografu stolika.

Fotel zawieszony na bloku spluwaczki stwarza możliwość przyjęcia ergonomicznej pozycji w czasie pracy. Jest to możliwe dzięki jego innowacyjnej konstrukcji, która zapewnia dodatkową przestrzeń pod fotelem dla nóg lekarza. Fotel porusza się w pionie, ale też można synchronicznie odchylać jego oparcie i siedzisko (tzw. ruch kołyskowy) dla pełnej wygody pacjenta oraz komfortu pracy lekarza. Sterowanie ruchem fotela odbywa się za pomocą panelu dotykowego na stoliku lekarza, klawiatury na panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.
INNOWACYJNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA: NOWY! 7-CALOWY KOLOROWY WYŚWIETLACZ!

Na bloku spluwaczki znajduje się wychylana misa oraz ramię z panelem asysty, na którym można zamontować do pięciu narzędzi. Standardowo znajduje się na nim system ssący Cattani (ssak oraz ślinociąg), ale panel można rozbudować o kolejne narzędzia: strzykawko-dmuchawkę Luzzani, lampę polimeryzacyjną Ultralight PB-070 i kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Dodatkowo blok spluwaczki można uzupełnić o urządzenie do automatycznej dezynfekcji systemu ssącego oraz rękawów, a także w separator amalgamatu.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej