OKIEM EXPERTA

Unit ADEPT DA 370 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Maksymalny komfort
- Wyjątkową ergonomię
- Najnowsze rozwiązania technologiczne

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

DIPLOMAT ADEPT DA370 to unit stomatologiczny z linii PREMIUM. Jego elegancka linia to z pewnością cecha, która wyróżnia go na tle innych unitów dostępnych na rynku. Jednak to nie tylko walory estetyczne decydują o jego klasie, ale szereg ciekawych rozwiązań, które mają zapewnić lekarzowi oraz asyście zwiększony komfort pracy.

Diplomat Adept DA 370

 
 
Stolik lekarza w unicie DA370 zapewnia wygodę w trakcie pracy:

- sześć prowadzonych od góry rękawów umożliwia zamontowanie narzędzi w dowolnej kolejności. W standardzie na stoliku lekarza znajdują się strzykawko-dmuchawka Minimate 3F Luzzani, rękaw turbiny ze światłem oraz rękaw mikrosilnika DENSIM DX;
-dotykowy, kolorowy wyświetlacz zapewniający sprawną obsługę unitu pozostaje czytelny bez względu na pozycję pracy stomatologa, a także służy jako negatoskop;
- pod stolikiem znajduje się duża taca do wygodnego odkładania narzędzi;
- pantograf stolika posiada specjalną blokadę, która umożliwia zatrzymanie stolika w wygodnej dla lekarza pozycji.

Unikatowy i ergonomiczny fotel stomatologiczny został zawieszony na bloku spluwaczki. Ruch fotela w pozycji wertykalnej, a także ruch kołyskowy (czyli synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska) sprzyjają komfortowemu ułożeniu pacjenta, a także umożliwiają lekarzowi przyjęcie wygodnej pozycji w czasie pracy. Fotelem stomatologicznym można sterować za pomocą panelu dotykowego na stoliku lekarza, klawiatury na panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.

Na bloku spluwaczki, poza wychylaną misą, znajduje się ramię z panelem asysty, na którym można zamontować do pięciu narzędzi. Standardowo znajduje się na nim system ssący Cattani (ssak oraz ślinociąg), ale panel można rozbudować o kolejne narzędzia: strzykawko-dmuchawkę Luzzani, lampę polimeryzacyjną Ultralight PB-070 i kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Dodatkowo blok spluwaczki można uzupełnić o urządzenie do automatycznej dezynfekcji systemu ssącego oraz rękawów, a także w separator amalgamatu.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej