Unit DIPLOMAT ADEPT DA 280

ADEPT DA 280
UNITY STOMATOLOGICZNE

Diplomat Adept DA 280

OKIEM EXPERTA

Unit Adept DA 280 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Efektywność pracy
- Ergonomię
- Łatwy dostęp do pacjenta

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Unity DA270 i DA280 zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami nowoczesnej ergonomiki tak, aby zapewnić stomatologowi i asyście dość miejsca dla swobodnego ruchu w czasie pracy oraz łatwe i wygodne pozycjonowanie pacjenta. Panel asysty można wyposażyć w maksymalnie pięć narzędzi oraz dodatkowo w kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Dla jeszcze większego komfortu, obydwa unity posiadają ramiona wyposażone w elektropneumatyczny hamulec oraz elektroniczne sterowanie ruchem spluwaczki.

Diplomat Adept DA 280

 
 
Stolik lekarza z dolnym prowadzeniem rękawów został wyposażony w narzędzia firmy DENSIM. Ekran pojemnościowy zapewnia łatwą nawigację i sterowanie funkcjami unitu, a jego gładką szklaną powierzchnię można czyścić bez wysiłku. Pantograficzne ramię stolika występuje w wersji standardowej oraz skrócone.

Dostępne są trzy wersje panelu asysty: z pantograficznym ramieniem z regulowaną wysokością; ze standardowym ramieniem wychylanym wyposażonym w uchwyt na trzy narzędzia; ze standardowym ramieniem wychylanym wyposażonym w ślinociąg.

Podłokietniki – ruchomy po prawej stronie oraz zamocowany na stałe po lewej, nie tylko zapewniają pacjentowi dodatkową wygodę, ale również podnoszą komfort pracy nawet w trakcie przeprowadzania długich zabiegów stomatologicznych.