OKIEM EXPERTA

Unit Adept DA 270 firmy Diplomat jest dedykowany dla osób ceniących

- Efektywność pracy
- Ergonomię
- Łatwy dostęp do pacjenta

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Stacjonarny unit stomatologiczny DA270 (górne prowadzenie rękawów) z fotelem zawieszonym na bloku spluwaczki posiadają dwa zintegrowane siłowniki, które pozwalają na łatwe ustawianie fotela i regulację pozycji oparcia. Sterowanie ruchami fotela zachodzi z poziomu stolika lekarza, panelu asysty oraz sterownika nożnego. Ponadto nasi inżynierowie dopracowali również kwestie bezpieczeństwa: wbudowane wyłączniki bezpieczeństwa chronią fotel przed kolizją np. z panelem asysty. Obydwa unity można wyposażyć w monitor

Diplomat Adept DA 270

 
 
Ergonomiczna konstrukcja unitów pozwala przyjąć zarówno lekarzowi jak i asyście, naturalną i wygodna postawę w czasie pracy oraz zapewnia łatwy dostęp do pacjenta.

Stolik Lekarza DA270. Pięcio-narzędziowy stolik z klawiaturą szklaną lub membranową zapewnia łatwe sterowanie funkcjami unitu. Na zamówienie dostępny jest elektroniczny system regulacji ilości wody chłodzącej, niezależny dla każdego narzędzia. Nowoczesna elektronika pozwala na zapisanie do ośmiu indywidualnych ustawień końcówek stomatologicznych.

Zagłówek 3D z Przegubem Kulowym. Wykonany ze stali nierdzewnej zagłówek z przegubem kulowym umożliwia dogodne pozycjonowanie w trzech płaszczyznach, nawet w czasie wykonywania skomplikowanych procedur wymagających szczególnego ułożenia głowy pacjenta.
gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej