OKIEM EXPERTA

Autoklaw Onyx B firmy Tecno-Gaz jest dedykowany dla osób ceniących

-Jakość
-Zaawansowaną technologię
-Przystępną cenę

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Autoklaw serii Onyx B - całkowicie zautomatyzowane, szybkie autoklawy! zminimalizowany i zautomatyzowany pobór wody dzięki cichej pompie próżniowej; system PHD z funkcją podgrzewania wody „stand-by" skraca czas cyklu średnio o 30%

Onyx B 7.0

 
 

Niskie zużycie energii

Zakres Onyx B ma niskie zużycie energii. Oszczędność kosztów i korzyści dla środowiska.

System PID

P.I.D. - wyrafinowany system elektronicznej kontroli prawidłowej pracy urządzenia. P.I.D. gwarantuje stałą kontrolę i monitorowanie całego systemu funkcjonalnego autoklawu i interweniuje automatycznie w przypadku nieprawidłowości w parametrach technicznych i elektronicznych, które mogą być błędne. Urządzenie, które zachowuje się jak „prawdziwy technika” z możliwością diagnozowania i interwencji w czasie rzeczywistym. Rozwiązaniem zmniejsza nieprawidłowości i alarmy i możliwe zatrzymania maszyn, co gwarantuje maksymalną niezawodność.

Karta SD

Karta SD gwarantuje, że dane dla wszystkich wykonywanych cykli są rejestrowane i przechowywane, które następnie mogą zostać pobrane do komputera i stamtąd zarządzane. KARTA SD pozwala też na aktualizowane oprogramowania w autoklawie - po prostu

Stand-by - Ogrzewanie wstępne

Układ wstępnego podgrzewania z funkcją stand-by utrzymuje temperaturę wstępną, a w związku z tym krótszy czas cyklu sterylizacji.

Podłączenie do sieci wodociągowej

Autonomiczny autoklaw wyposażony w systemu osmozy PURA Plus. Autoklaw sam pobiera sobie z wodociągu oczyszczoną wodę poprzez filtr osmotyczny a zużyta woda jest automatycznie odprowadzana do kanalizacji. Wysiłek personelu ogranicza się tylko do wciśnięcia przycisku START.

Autokalibracja

Automatyczne kalibrujące się czujniki ciśnienia po każdym włączeniu urządzenia. Zawsze prawidłowe odczyty i zbyteczne kalibracje przez serwis techniczny.

Wyrównanie Baric

Automatyczne ustawienie barometryczne jest od pierwszej chwili urządzenie jest włączone, bez jakiejkolwiek interwencji technicznej. pobierasz aktualizacje za pośrednictwem komputera PC, a następnie umieszczasz kartę z aktualizacją w autoklawie.

Dane Techniczne

gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej