Autoklaw Vacuklav 41 B+ Evolution

OKIEM EXPERTA

Autoklaw Vacuklav 41 B+ firmy Melag jest dedykowany dla osób ceniących

-Komfort
-Szybkość pracy

KARTA PRODUKTU

Pobierz kartę produktu aby zapoznać się z dokładną specyfikacją urządzenia.

OPIS PRODUCENTA

Szybki, komfortowy i wolno stojący - teraz z DRYtelligence
Ten silny autoklaw posiada te same rekordowo szybkie cykle sterylizacyjne jak niemal identyczny Vacuklav 40 B+ Evolution.

Vacuklav 41 B+ Evolution

 
 
Innowacyjna technologia dwukomorowa umożliwia sterylizację narzędzi nieopakowanych już w 10 minut i opakowanych narzędzi w programie "klasy B" w 20 minut łącznie z frakcjonowaną wstępną próżnią i z suszeniem.

Opatentowane inteligentne suszenie DRYtelligence umożliwia skrócenie czasu suszenia i pomaga zaoszczędzić zasoby. Specjalnie opracowane algorytmy dostosowują automatycznie czas suszenia do każdego wsadu.

Vacuklav 41 B+ Evolution posiada system chłodzenia powietrzem, co czyni go prawdziwym autoklawem "wolno stojącym" – do instalacji potrzebne tylko gniazdko elektryczne.

Szczególną zaletą jest zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia zwolnienie, oznakowanie i śledzenie wysterylizowanych narzędzi. Stwarza zabezpieczenie dla lekarza i pacjenta. Wyjątkowo duży, kolorowy ekran dotykowy ułatwia pracę i umożliwia łatwą obsługę. Po prostu włączyć urządzenie i intuicyjnie wybrać programy – zabawnie łatwa obsługa. Tak prosta może być sterylizacja zgodna z wytycznymi ośrodków referencyjnych.

Dane Techniczne

gdpr-image
Nasza strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia wizualne oraz estetyczne :)
Korzystając z witryny Dental-Expert.pl, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Chcę przeczytać więcej